9. 09 „Czy nie lepiej byłoby…”

Zainspirowani myślą, którą sformułował Antoine de Saint-Exupéry Czy nie lepiej byłoby zamiast zwalczać zło, szerzyć dobro?, prosimy o intelektualne wsparcie działań Klubu Zygmuntowskiego. Przy takim pozytywistycznym nastawieniu na szerzenie dobrych idei, konstruktywnych działań oraz projektów wartościowych dla naszej wspólnoty obywatelskiej i państwowej potrzebujemy Państwa pomocy.

Zwracamy się do ludzi dobrej woli wierząc, że wspólne działanie wielu wybitnych umysłów na rzecz inspirowania naszych współobywateli do szerzenia dobra zamiast do zwalczania zła, przyniesie istotną przemianę w naszym życiu społecznym.

Prosimy o przedstawianie pomysłów na spotkania spełniające nasze założenie i wzięcie udziału w ich organizacji oraz prowadzeniu.

Miejscem spotkań naszego Klubu jest piękna Sala Baltazara Fontany w kamienicy „Pod Gruszką” przy ul. Szczepańskiej 1.

Osoby, które zechcą odpowiedzieć na moje zaproszenie, proszę o kontakt mailowy na adres: kb@fundacjazygmuntastarego.pl

Prezes Fundacji im.Zygmunta Starego
31-553 Kraków ul.Cystersów 7B