23.06. Podziękowanie

W imieniu Rady Klubu Zygmuntowskiego serdecznie dziękujemy Pani Grażynie Potoczek, Kierownikowi Klubu Dziennikarzy „Pod Gruszką” oraz Panu Januszowi Paluchowi, Dyrektorowi Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie za życzliwość dla naszej działalności i udostępnianie nam na spotkania klubowe Sali Baltazara Fontany. Dzięki Pani Kierownik i Panu Dyrektorowi mogliśmy organizować przez ostatni rok akademicki spotkania i dyskusje z wybitnymi przedstawicielami nauki, literatury, teatru, muzyki i polityki. Sprawne zarządzanie przez Panią Kierownik Grażynę Potoczek podległym jej Klubem Dziennikarzy i okazywana nam przychylność, były nieocenionym wsparciem dla naszej inicjatywy, za które wyrażamy olbrzymią wdzięczność.

Prezes Fundacji im.Zygmunta Starego

Magdalena Żyła