18.06. Co Wy wiecie o Polakach

18-06 co wiecie o PolakachW środę, 18 czerwca, spotkał się zespół projektu Co Wy wiecie o Polakach? Pod przewodnictwem jego koordynatorki, pani Jolanty Gancarz, zastanawialiśmy się nad kolejnymi krokami, które musimy wykonać, by doprowadzić do osiągnięcia naszego celu – wydania książki pt. Co Wy wiecie o Polakach?.

Aby tego dokonać, planujemy przeprowadzić ogólnopolski konkurs dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i studentów na najlepszy opis wybitnego Polaka, który zasłużył się dla całej ludzkości. Zależy nam na tym, by nie były to tylko suche informacje, ale jak najbarwniej opisane historie. Nasza lista liczy już blisko sto nazwisk. Przed nami praca organizacyjna związana z przeprowadzeniem konkursu.

W spotkaniu oprócz koordynatorki projektu, pani Jolanty Gancarz i prezesa Fundacji, Krzysztofa Budziakowskiego, wzięli udział także: Elżbieta Gorzkowska, Magdalena Żyła, Tomasz Cieślik i Konrad Kulasek.